Co odróżnia zakup samochodu używanego od fabrycznie nowego prosto z salonu? Pełna możliwość wyboru, czyli kolor lakieru, klimatyzacja, pokrycie foteli, ich podgrzewanie itp. Wszystko zależy oczywiście od ilości pieniędzy, jaką można przeznaczyć na nowe auto- im bogatsze wyposażenie, tym większa kwota. W każdym salonie samochodowym z Białegostoku jest jednak na miejscu dealer, który zawsze służy pomocą, poradą i będzie potrafił podpowiedzieć odpowiednie, najlepsze dla potencjalnego nabywcy rozwiązania.

Salon samochodowy z Białegostoku służy poradą

Jeśli w salonie samochodowym w Białymstoku pojawi się klient ze ściśle określoną kwotą na zakup nowego samochodu, dealer samochodowy może podpowiedzieć różne rozwiązania, dzięki którym rezygnując z pewnych udogodnień można wzbogacić auto o inne, nawet bardziej przydatne. Część klientów nie zdaje sobie z tego sprawy i nastawia się na „sztywny” zakup wybranego wcześniej modelu, tymczasem może wyjechać z salonu innym samochodem, który w pełni zaspokoi jego oczekiwania – nawet w większym stopniu niż pierwotny wybór. Takie możliwości zapewnia salon samochodowy Volvo Nord Auto. Dzięki temu można kupić wymarzony samochód w takiej kwocie, na jaką przygotowany był klient.

Wyprzedaże plus rabaty plus gratisy

Inną opcją dla potencjalnego klienta jest zaczekanie na moment wyprzedaży rocznika. Rozpoczynają się one w grudniu i trwają nawet do połowy następnego roku. Można wtedy uzyskać nawet do kilku tysięcy złotych rabatu bez konieczności rezygnowania z wymarzonych udogodnień. Dodatkową korzyścią jest fakt, że dealer może jeszcze zaproponować dodatkowe, gratisowe wyposażenie w postaci kompletu zimowych opon, czujników parkowania czy klimatyzacji. Można więc nie tylko zaoszczędzić, ale także wzbogacić nowe auto o zupełnie nowe, praktyczne elementy.