Nie od dziś wiadomo, że nowoczesne opony znacznie różnią się mieszanką i technologią wykonania z oponami, które były produkowane lata temu. Wraz z postępem technologicznym francuska marka Michelin znacznie przewyższa konkurencję w tym temacie, a dowodem są tutaj produkty Michelin Primacy 3.

Test zaawansowanej technicznie opony Michelin Primacy 3

michelin primacy 3

Produkt Primacy 3 od francuskiej firmy to opony przeznaczone na okres letni, które to ze względu na swoje wysokie właściwości należą do klasy premium. Tego typu opony przeznaczone są dla osób, które lubią sportową, agresywną oraz dynamiczną jazdę. Poza tym, cenią sobie komfort jazdy, bez względu na warunki jakie panują aktualnie na drodze.

Innowacyjny elastyczny bieżnik oraz sztywna konstrukcja dają gwarancję na to, że deszcz spod opony zostanie w szybkim tempie odprowadzony. Dzięki temu przyczepność na mokrej nawierzchni nie zmieni się.

Skład opon Michelin Primacy 3

Opony francuskiego producenta Michelin zostały wykonane ze specjalnej mieszanki krzemowej z Elasto Stop. Ponadto, zastosowano w nich także masywniejsze niż dotychczas klocki bieżnika, większą ilość mostków, a także zmieniono efektywność rozłożenia nacisku.

Wszelkie wykonywane testy na produkcie Michelin Primacy 3 wykazały, że dzięki wdrożonej innowacyjnej technologii, produkt ten spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa z zachowaniem wyśmienitych rezultatów.
Francuski koncern, dzięki najnowszym rozwiązaniom użytym w oponach Primacy 3 gwarantuje ich dużą niezawodność. Niezależnie od techniki jazdy, prędkości na drodze czy wykonywanych manewrów jazda jest zawsze przyjemna i bezpieczna.