Przewóz osób niepełnosprawnych Kraków to usługi, jakie cieszą się uznaniem na rynku. Firmy transportowe zatrudniają szereg specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, którzy służą pomocą podczas kontaktu z klientem. Transport osób niepełnosprawnych nie musi być problemem. Czym cechuje się taka oferta? Jakie ma zalety? 

Transport osób niepełnosprawnych

Przewóz osób niepełnosprawnych w Krakowie odbywa się z należytą starannością i zachowaniem bezpieczeństwa. Specjalistom zależy na tym, aby każdy klient zachował wygodę i komfort. Ponadto, skorzystamy również z transferów międzymiastowych i lotniskowych, co daje spore możliwości. Osoby z niepełnosprawnością ruchową z powodzeniem postawią na specjalne usługi, jakie są do nich dostosowane. Flota firmy transportowej bazuje na autach przystosowanych dla takich osób, co pozwala łatwo wjeżdżać na wózku do pojazdu. Fachowcy w razie potrzeby służą także składanym wózkiem inwalidzkim. 

transport osób niepełnosprawnych

Przewóz osób niepełnosprawnych Kraków

Okazuje się, że flota pojazdów jest wyposażona w moduły GPS i systemy bezpieczeństwa. Auta mają za zadanie spełniać najbardziej rygorystyczne normy, jakie dotyczą ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Dzięki temu specjaliści fachowo zarządzają flotą pojazdów, sprawnie i szybko dowożąc klienta w wybrane miejsce. Pamiętajmy o tym, że kadra kierowców posiada doświadczenie w transporcie krajowym oraz międzynarodowym, co wpływa na usługi na wysokim poziomie. Wsparcie logistyczne jest zapewnione kierowcom przez całą dobę. Transport osób niepełnosprawnych jest ceniony i popularny na rynku.