Nie ulega wątpliwości, że tory sportowe cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu zarówno dla grupy znajomych, jak i dla rodziny. Na jakie atrakcje mogą liczyć najmłodsi? Jaki jest koszt przejazdu luksusowym samochodem sportowym? Odpowiedzi poniżej!

Idealny prezent dla mężczyzny

tor wyścigowy

Bez cienia wątpliwości jednym z największych marzeń niemalże każdego mężczyzny jest przejażdżka luksusowym samochodem sportowym po torze wyścigowym. Wbrew pozorom spełnienie tego rodzaju marzenia jest znacznie prostsze, aniżeli większość osób zakłada. Obecnie w Polsce odnaleźć można co najmniej kilka torów wyścigowych, które umożliwiają klientom przejażdżkę takimi samochodami jak:

  • Lamborghini Gallardo,
  • Ferrari F430,
  • Ford Mustang,
  • Porsche 911 Carrera,
  • Ferrari Italia.

Prezent na każdy portfel

Warto mieć na uwadze, że tor wyścigowy umożliwia przejażdżkę różnorodnymi sportowymi samochodami już za kilkaset złotych. W praktyce oznacza to, że każdy miłośnik motoryzacji może skorzystać z tego typu oferty. Co więcej, aby przejechać się samochodem sportowym nie ma konieczności posiadania prawa jazdy.

W takiej sytuacji samochód poprowadzi pracownik toru wyścigowego.
Jeżeli przejazd ma służyć jako prezent dla bliskiej osoby można to zrobić w formie karty podarunkowej. W takiej sytuacji solenizant będzie miał możliwość samodzielnego wyboru zarówno pojazdu, jak i toru. Jest to tylko część atrakcji, jakie oferują tory wyścigowe w Polsce. https://autonator.pl/tor