Większość mężczyzn uwielbia szybką jazdę samochodową. Aktywność na Autodromie Jastrząb jest gwarancją efektywnej nauki oraz niesamowitej zabawy w asyście profesjonalnej załogi.

Tor wyścigowy Jastrząb co roku przyciąga liczne rzesze osób uwielbiających dobrą zabawę

Można tu bowiem zrealizować każde motoryzacyjne marzenie, niezależnie od rodzaju pojazdu oraz formuły jazd. Nie brakuje tutaj ekscytujących zajęć zarówno dla fanów szybkich samochodów, motocykli, czy też pasjonatów driftu.

Dla kogo został stworzony autodrom w Jastrzębiu?

Właściciele tego toru stworzyli go z myślą o realizacji marzeń wszystkich fanów motoryzacji. Tor został zaprojektowany i zbudowany z myślą o:

tor Jastrząb
  • użytkownikach motocykli i samochodów,
  • osobach zainteresowanych szkoleniami,
  • tych, którzy pragną brać udział w specjalnych eventach motoryzacyjnych

Tor Jastrzab – oryginalność i nowoczesność

Autodrom wyścigowy w Jastrzębiu jest często nazywany najnowocześniejszym motoryzacyjnym obiektem szkoleniowo-treningowym w naszym kraju, można go wypróbować teraz z https://autonator.pl/tor/radom-jastrzab. Można tu przetestować możliwości niezliczone ilości, szybkich samochodów sportowych.

Tor w Jastrzęb iu został zbudowany całkowicie od podstaw. Podczas budowy tego nowoczesnego autodromu zadbano o to, aby spełniał on wszelkie wymagane europejskie standardy.

Autodrom Jastrząb – niesamowite możliwości

Jest to tor o nawierzchni asfaltowo szutrowej, którego długość wynosi aż 3500 metrów. Dzięki odpowiedniej budowie autodrom ten pozwala na wykorzystanie możliwości wielu amochodów sportowych, wśród których można wymienić: Ferrari, Lamborghini i wiele innych.

Odpowiedni układ toru w Jastrzębiu sprawia, że świetnie nadaje się on nie tylko dla doświadczonych kierowców, jak także dla tych, którzy rozpoczynają przygodę na tym wyścigowym torze samochodowym.