Ręcznik do osuszania auta to bardzo pomocne akcesorium, które przydaje się autodetailingu oraz motoryzacji. Ręcznik nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu każdy kierowca może go mieć przy sobie. Jego cechą charakterystyczną jest puszystość, miękkość oraz właściwości absorbujące i pochłaniające wodę. Mikrofibra jest materiałem bardzo delikatnym dla karoserii, dzięki czemu można mieć pewność że produkt nie spowoduje żadnej najmniejszej rysy na lakierze. Jest on w 100% bezpieczny dla każdego pojazdu.

Ręcznik frotte do osuszania pojazdu i kokpitu

sciereczka-do-samochodu
mikrofibra do osuszania auta dostępna w ShiningCar

Ręcznik do samochodu najczęściej jest wykonany z połączenia materiału poliestrowego oraz poliamidu. Struktura materiału frotte zapewnia możliwość szybkiego osuszania pojazdu. Warto również dodać, że wyżej wymieniony akcesorium można prać w pralce do temperatury 40 stopni Celsjusza po każdym osuszeniu pojazdu.

Ręcznik z mikrofibry przydatnym akcesorium dla każdego kierowcy

Mikrofibra do osuszania auta to wysokiej jakości produkt, który osusza pojazdy bez potrzeby wykręcania ściereczki.Dodatkowo nie pozostawia on żadnych widocznych smug a dzięki odpowiedniej gramaturze niweluje on ryzyko powstania jakiejkolwiek rysy. Ściereczką można wyczyścić cały pojazd na zewnątrz jak i również kokpit, uszczelki oraz wszystkie kompozyty znajdujące się w samochodzie. Ściereczki oraz ręczniki projektowane są z najlepszych jakościowo materiałów. Warto dodać, że występują one w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie odpowiedni produkt.