Jazda wyścigowym autem jako prezent motoryzacyjny to prezent, który sprawdzi się na każdą okazję dla każdego, kto dobrze się czuje za kółkiem. To atrakcja dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Na torze dobrze bawić się będą również dzieci. Gdzie kupić taki prezent? Jak to wygląda? Poniżej kilka wskazówek. 

Voucher

Jazda wyścigowym samochodem jako prezent motoryzacyjny to idealny podarunek na urodziny, rocznice czy święta. Osoba obdarowana wykorzysta go kiedy będzie miała ochotę – wystarczy zadzwonić na tor, w którym została wykupiona jazda i umówić się na dany termin i godzinę. Można również zabrać rodzinę – atrakcja dla wszystkich gwarantowana. 

Szybkie, sportowe auta

Dzień na torze to możliwość ujrzenia sportowych, światowych klas samochodów, których nie znajdzie się na polskich drogach. Możliwość zobaczenia takich aut od środka i na własnej skórze odczuć konie mechaniczne tego auta to prawdziwa przygoda, dla każdego kto jest fanem motoryzacji. 

Profesjonalni instruktorzy 

Na miejscu czekają fachowi instruktorzy, którzy udzielą szkolenia oraz dokładnie wskażą, jak jeździć po torze autem, by jazda była bezpieczna i dostarczyła wiele atrakcji dla kierowcy. Oni także przewiozą wszystkich tych, którzy są niepełnoletni lub nie posiadają prawa jazdy. Adrenalina gwarantowana. 

Uzależnienie

Ci, co choć raz spróbują – często wracają po więcej. Uwaga. Jazda po torze wyścigowym uzależnia i to nie tylko mężczyzn. Wiele pań nie wyobraża sobie weekendów bez ogromnej dawki emocji i wrażeń, które można dostarczyć tylko w tym miejsc