Opony Yokohama produkowane są od 1917 roku, bo to właśnie wtedy powstało przedsiębiorstwo o tej samej nazwie. Początkowo firma zajmowała się produkcją opon kordowych, a także ogumienia do ciężarówek. Od 1935 przedsiębiorstwo zaczęło produkować modele do aut osobowych (Nissan, Toyota). Późniejsze lata to czas otwierania filii w USA i Kanadzie. Obecnie liczba oddziałów przedsiębiorstwa na całym świecie wynosi 43. Czyni to Yokohamę jednym z największych producentów ogumienia na świecie.

Opony Yokohama różnorodność produktów

yokohama_bluearth-4s_aw21

Opony klasy premium do samochodów osobowych, do aut dostawczych oraz ciężarówek: opony Yokohama znajdują zastosowanie wśród wielu typów samochodów. Marka istnieje na rynku ponad wiek. W tym czasie zdążyła zaadaptować najnowsze technologie do procesu produkcji, a materiały użyte w tym procesie pozostają najwyższej jakości, zapewniając bardzo dobre osiągi. Opony Yokohama znajdziesz na stronie https://www.miwan.pl/szukaj/?marka=Yokohama.

Opony Yokohama przechodzą każdy etap produkcji z uwzględnieniem kontroli jakości, dzięki czemu są bezpieczne i zapewniają wysoki komfort jazdy. Cenione przez kierowców na całym świecie, zarówno tych, którzy jeżdżą latem (opony letnie), jak i tych, którzy podróżują zimą (opony Yokohama zimowe idealnie nadają się do jazdy w trudnym, śliskim terenie).

Przyczepność, osiągi, jakość: opony Yokohama

Każdy kierowca, który wybierze opony Yokohama, będzie mógł bezpiecznie jeździć swoim autem po każdej nawierzchni bez utraty przyczepności i to bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Opony Yokohama zimowe zapewnią przyczepność i wysoki komfort jazdy zimą, natomiast letnie opony idealne osiągi nawet wtedy, gdy temperatura za oknem jest bardzo wysoka.