Zakup nowego auta u dealera samochodowego zawsze jest dużym przeżyciem. Jest jeszcze większe, gdy auto sprzedaje dealer Jaguara. Takie samochody wzbudzają ogromne emocje i zachwyt. Warto więc wiedzieć, o czym powinno się pamiętać, wybierając się do dealera samochodowego?

Testuj


Przede wszystkim musisz testować i wypróbowywać wszystko, na co masz ochotę. Nie kupuj kota w worku. Poproś o jazdę testową kilkoma różnymi modelami po to, by podjąć bardziej przemyślaną decyzję. Sprawdź, jak jeździ Ci się z manualną skrzynią biegów, ale wypróbuj też automat. Obejrzyj też różne opcje wyposażenia i sprawdź, co rzeczywiście może Ci się przydać. Być może dzięki własnym testom zdecydujesz się na zupełnie inny model, niż początkowo planowałeś?

Pytaj


Salon Jaguara to miejsce, w którym można uzyskać najwięcej informacji na temat samochodów tej marki. Jeśli więc masz jakiekolwiek wątpliwości, to koniecznie pytaj. Pamiętaj, że nie ma głupich pytań, są tylko te niezadane. Koniecznie zapytaj o dostępność danego modelu oraz ile trzeba czekać na wydanie zamówionego samochodu. Możesz też poprosić sprzedawcę o doradzenie, co do wyposażenia auta i przedyskutować z nim poszczególne rozwiązania. Im więcej będziesz rozmawiać, tym lepsze auto kupisz.

Salon Jaguara tylko pod tym adresem: https://nordauto.jaguar.pl/