Marka opon Zeetex zagościła na rynku stosunkowo niedawno. Założona w Dubaju, w 1993 roku, spółka Zafco w bardzo szybkim czasie doprowadziła do znacznego wzrostu jej znaczenia w przemyśle oponiarskim.
Sama marka Zeetex zaprezentowana została około roku 2002. Początkowo w jej ofercie znajdowały się tylko opony letnie przeznaczone dla samochodów osobowych. Z upływam czasu katalog produktów zaczął się jednak rozszerzać. Pojawiły się opony zimowe oraz całoroczne, jak również zaczęto produkować opony przeznaczone dla lekkich i dużych pojazdów ciężarowych, a także dla aut terenowych. Wraz ze wzrostem ilości zadowolonych klientów, marka Zeetex zaczęła być dostępna w większej ilości krajów.

Jakie są najlepsze cechy opon Zeetex?

zeetex

Opinie o oponach Zeetex są jak najbardziej pozytywne, co niewątpliwie jest związane z ich jakością. Należy pamiętać, że nie jest to towar z najwyższej półki, ale w swoim przedziale cenowym uzyskuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Opony tej marki bardzo dobrze radzą sobie przy każdych warunkach atmosferycznych, zapewniając duży komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kolejną ważną cechą jest redukcja dźwięków. Dla niemal każdego kierowcy hałasy na drodze stanowią problem dla koncentracji podczas jazdy. Opony Zeetex zapewniają bardzo efektywną redukcję hałasów generowaną przez pojazd, co niewątpliwie czyni jazdę bardziej przyjemną.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej „opony Zeetex opinie” by samemu przekonać się jak wielkim uznaniem cieszy się ta marka na całym świecie. Jeżeli chcesz od razu sprawdzić opinie na temat tych opon to kliknij tutaj.