Poszukiwanie wyjątkowego prezentu dla prawdziwych fanów motoryzacji to sprawa nie tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać. Rzecz jasna nie każdego stać na sprezentowanie bliskiej osobie sportowego samochodu, ale już z pewnością warto zastanowić się nad wykupieniem przygody motoryzacyjnej na w pełni profesjonalnym torze ułęż.

Stare lotnisko, nowy tor wyścigowy

przykład toru wyścigowego jak tor ułęż

Moto Park Ułęż to w gruncie rzeczy przerobione, stare lotnisko wojskowe, które zlokalizowane jest w idealnym miejscu, gdyż na trasie przelotowej z Warszawy do Lublina, a więc dojazd na przykład ze stolicy jest w tym przypadku na prawdę prosty. Obecnie jest to wręcz kultowy tor w Polsce, który oddaje do dyspozycji swoich użytkowników 2,5 kilometra mocno zróżnicowanej trasy z pięcioma zakrętami i o idealnej nawierzchni. Wykorzystując możliwości tak skonstruowanego toru fani motoryzacji mogą w bezpiecznych warunkach testować możliwości sportowych samochodów.

Przejażdżka marzeń

Nissan GT-R, Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, to tylko niektóre modele pojazdów jakie możemy znaleźć w ofertach proponujących nam jazdę super autem po tym torze. Stąd też tor ułęż i właśnie tego typu jazda z pewnością okażą się idealnym prezentem dla każdego prawdziwego miłośnika motoryzacji. Poza tym można również skorzystać z licznych eventów organizowanych na torze, podczas których również można zetknąć się z najlepszymi sportowymi markami na świecie.