Oryginalne opony Michelin Energy Saver są bardzo trwałe, a co najważniejsze zużywają się równomiernie w przeciwieństwie do konkurencyjnych opon w tym samym przedziale cenowym. Wysokie przebiegi zapewniają nie tylko znacznie dłuższą eksploatację, ale przede wszystkim większy poziom bezpieczeństwa na drodze.

Wysoka kontrola jazdy

Firma Michelin korzysta w swoich oponach z nowoczesnych technologii, dzięki którym udało się znacząco skrócić drogę hamowania nie tylko na suchej, ale również i mokrej nawierzchni. W tym drugim przypadku opony Michelin Energy Saver mogą pochwalić się nawet 3 metrową krótszą drogą hamowania w porównaniu z poprzednią generacją opon. Jest to naprawdę bardzo dobry wynik, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych kierowców. W oponach Michelin Energy Saver całkowicie zrezygnowano z sadzy, która wcześniej była jednym z głównych składników budulcowych opon. W nowej odsłonie producenci skorzystali ze specjalnej krzemionki. Dzięki tej niewielkiej zmianie opony Michelin Energy Saver spełniają wszelkie normy ekologiczne.

Dlaczego warto postawić na markę Michelin?

Michelin jak powszechnie wiadomo jest jednym z największych w Europie producentów opon. Marka ta od wielu lat zdobywa olbrzymie sukcesy nie tylko w produkcji opon najwyższej klasy. Znajdziesz oryginalne opony Michelin Energy Saver zaprojektowane zostały przede wszystkim z myślą o codziennej jeździe samochodami miejskimi/rodzinnymi i coraz popularniejszymi w naszym kraju minivanami. Michelin to rzetelna i godna polecenia firma, która nigdy nie zawodzi.