Zakup nowego auta zawsze bywa problematyczny. Nie dość, że głównym czynnikiem determinującym do zakupu jest cena pojazdu, to też trzeba zwracać uwagę na jego funkcjonalność.

Jednak to nie wszystko. Istotne jest również to, w jakim miejscu kupujesz samochód i czy będziesz jego pierwszym właścicielem czy też będzie to pojazd „z drugiej ręki”. Zapraszamy do naszego artykułu, z którego dowiesz się dlaczego warto kupować pojazdy marki Range Rover, a konkretnie model Sport.

Bogate wyposażenie

Range Rover zawsze stawia na to, by pojazdy były jak najwyższej jakości i były sprofilowane pod wymagającego klienta i nie inaczej jest w przypadku Range Rover Sport. Modele posiadają czujniki parkowania z tyłu i przodu, elektrycznie składane lusterka, podgrzewaną szybę przednią, laminowane akustycznie boczne szyby przednie i hartowane boczne szyby tylne, dwustrefową klimatyzację oraz napęd na wszystkie koła AWD. To tylko jedne z nielicznych bogactw standardowego wyposażenia, do których zapoznania się zapraszamy.

Komfort poruszania się na drodze

Pojazdy Range Rover zawsze kojarzą się z dużymi samochodami, które wyróżniają się na drodze i nie inaczej jest w przypadku modelu Range Rovert Sport. Został on wyposażony w pakiet Drive Pro zawierający m.in. inteligentny system awaryjnego hamowania z wyższych prędkości, asystent wspomagający utrzymanie prawidłowego pasa jazdy, po którym porusza się samochód czy też funkcję rozpoznawania znaków drogowych z adaptacyjnym ogranicznikiem prędkości. Jest to produkt, który z pewnością warto zakupić jeżeli podróżuje się z całą rodziną i chce się mieć najwyższy komfort bezpieczeństwa.