Warto przede wszystkim zdawać sobie sprawę, że koreańska marka opon Hankook jest obecnie siódmym na świecie producentem ogumienia. Firma dystrybuuje bowiem opony w 180 krajach na świecie. Trzeba także wspomnieć, że z opon korzystają producenci takich samochodów jak: Opel, Audi, Chrysler, Ford czy Volkswagen

Co dokładnie charakteryzuje opony Hankook W320?

Bieżnik cechuje się przede wszystkim świetnym prowadzeniem na drogach szybkiego ruchu. Ponadto jego specyficzna budowa gwarantuje zarówno doskonałe odprowadzanie wody, jak i bardzo dobrą trakcję w przypadku większych prędkości uzyskiwanych przez kierowcę. Należy również wspomnieć, że dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisku na całą powierzchnię opony zostaje zwiększona jej żywotność. Oddziałuje to również na zdecydowaną poprawę przyczepności w trudniejszych warunkach jezdnych.

Dlaczego warto zdecydować się na opony Hankook W320?

Mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki, którą producent zdecydował się zastosować przy produkcji opon Hankook W320 charakteryzuje się elastycznością w bardzo dużym zakresie temperatur. Jest ona również ponadprzeciętnie odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Opony Hankook W320 wyróżniają się ponadto na tle produktów swojej klasy małą masą oraz niskimi oporami toczenia. W rezultacie będzie się to przekładało na mniejsze zużycie paliwa przez kierowcę, a także niższy poziom hałasu. Inżynierowie nie zapomnieli także o właściwym rozkładzie nacisków. W ten sposób ogumienie będzie się zużywało nie tylko wolno, ale również równomiernie.