Od pewnego czasu dla wielu Polaków ważne jest zbudowanie niezapomnianych wspomnień i przeżywanie rzeczy nowy i intensywnych po raz pierwszy. Wszystko to w duchu gromadzenia przeżyć, a nie rzeczy materialnych. Idąc tropem tego trendu, dla prawdziwych fanów motoryzacji warto zaproponować przejazd po torze prawdziwym samochodem wyścigowym.

Tor Łódź

tor wyścigowy Łódź

Tor Łódź to jeden z doskonałych obiektów tego typu, na którym odbywają się zawody sportowe i eventy motoryzacyjne, ale też komercyjne przejazdy samochodami wyścigowymi. Istnieje możliwość wypożyczenia różnych luksusowych samochodów od najbardziej znanych marek świata. to właśnie w zależności od marki zróżnicowane są ceny. Po torze Łódź można się zatem przejechać na przykład takimi autami jak Lamborghini czy Porsche. Co daje taka przejażdżka? To sposób na przeżycie czegoś nowego i jedynego w swoim rodzaju. To prawdziwe silne emocje, których zwyczajnie nie da się powstrzymać. Radość i ekscytacja oraz przekroczenie swojej własnej strefy komfortu – właśnie takie uczucia towarzyszą wielu kierowcom, którzy decydują się na przejazd.

Co oferuje tor Łódź?

Tor Łódź to jeden z doskonałych obiektów tego typu, jakie można znaleźć w Polsce. Tor ma zróżnicowaną trasę przejazdu, dzięki czemu prostsze odcinki przeplatane są tymi trudniejszym, które wymagają więcej umiejętności od kierowcy. Sam przejazd po torze to tylko kilka minut, ale z pewnością będą to jedne z najbardziej niezapomnianych minut w życiu.