W życiu każdego z nas nie brakuje okazji, kiedy to chcemy bliską osobę obdarować wyjątkowym podarunkiem. Idealnym prezentem dla każdego mężczyzny uwielbiającego szybką jazdę samochodem z pewnością okaże się voucher na niezwykle szybką oraz pełną wrażeń przejażdżkę Ferrari F 430.

Obecnie nie brakuje profesjonalnych torów wyścigowych, dzięki którym można zafundować sobie lub swoim bliskim ogromną atrakcję pełną wrażeń. Jazda na torze niesamowitym modelem F430 to ogromna dawka adrenaliny dla każdego kierowcy lubującego się w szybkiej jeździe samochodowej.

wynajem ferrari

F 430 – wciąż popularny samochód wyścigowy

Jest to niezastąpiony model w każdym calu. I choć od wyprodukowania pierwszej wersji minęło już kilka lat, to nadal cieszy się on ogromną popularnością.

Ten rewelacyjnie zestrojony sportowy model o niewiarygodnych parametrach pozwala każdemu kierowcy rozkręcić ponad cztero – litrowy silnik V8 do ponad 8500 obrotów w ciągu minuty. Moc ta znakomicie przekłada się na osiągi, bowiem sto kilometrów na godzinę można osiągnąć już w cztery sekundy.

Przejażdżka Ferrari – niezapomniana atrakcja

Wynajmowanie Ferrari jest w ostatnim czasie bardzo popularne. Na terenie kraju do dyspozycji klientów jest kilkanaście torów. Zatem każda zainteresowana osoba może wybrać najbardziej odpowiadającą jej trasę.

Czas przejazdu jest zawsze zależny od umiejętności danego kierowcy oraz zakupionego vouchera. Przed przejażdżką tym samochodem każdemu kierującemu udzielane jest stosowne szkolenie z obsługi oraz poruszania się po trasie przejazdu.