Zbliża się rocznica ślubu lub urodziny ukochanego/ukochanej, a ty wciąż nie masz prezentu dla drugiej połówki? A może twój przyjaciel ma urodziny i chcesz mu zafundować niezapomniane wrażenia? Pomysły na prezenty się wyczerpały, a ty chciałbyś podarować bliskiej osobie coś naprawdę wyjątkowego i oryginalnego? Wizyta na torze wyścigowym może okazać się strzałem w dziesiątkę. To niesamowite i ekscytujące doświadczenie pozwoli oderwać się od szarej rzeczywistości i usatysfakcjonuje każdego obdarowanego.

1. Możliwość jazdy wymarzonym autem po torze

Wspólna przejażdżka wymarzonym samochodem po profesjonalnym torze pozwala nie tylko spędzić trochę czasu we dwoje w atmosferze, która dostarczy sporo wrażeń i adrenaliny. Na miejscu zastaniemy tor Słabomierz, który wyposażony jest w nowoczesne systemy i instalacje. czyli płyty poślizgowe z nowoczesnymi systemami nawadniania i kurtynami wodnymi oraz najnowszej generacji szarpakiem do wprowadzenia pojazdów w poślizg.

2. Gratka dla automaniaków

Tor wyścigowy osiąga długość 1,8 km, co pozwala na przetestowanie sportowych samochodów, o których na co dzień możemy jedynie pomarzyć. Fani takich samochodów jak: Audi A6, Chevrolet Camaro SS, Ferrari F430, Lamborghini Gallardo czy Ford Mustang 15′ nie będą się tu nudzić. Tylko tu rozwiniemy duże prędkości pod okiem fachowców a tor wyścigowy zadba o nasze bezpieczeństwo.

Tor Słabomierz i przejażdżka sportowym i szybkim autem po torze to świetna propozycja na spędzenie wspólnego miłego popołudnia lub wieczoru dla wszystkich fanów czterech kółek. Na nim tylko będą się czuli dobrze zawodowcy, ale i początkujący kierowcy.