Oryginalne pokrowce na fotele samochodowe, to bardzo praktyczne i proste akcesoria samochodowe, które mają szerokie grono zadowolonych użytkowników. Na rynku można spotkać jednak sporo producentów, którzy oferują nawet bardzo skomplikowane modele pokrowców samochodowych o dość ciekawych funkcjonalnościach.

Pokrowce masażery

W ostatnim czasie bardzo dobrze radzą sobie wszelkiego typu masażery, które są najbardziej zaawansowaną grupą pokrowców na fotele. Jak łatwo się domyśleć pokrowce tego typu nie tylko zabezpieczają tapicerkę, ale również masują podczas jazdy. Jest to idealny wybór dla tych kierowców, którzy wiele godzin spędzają za kółkiem i bardzo często skarżą się na bóle pleców. Na półkach sklepowych można znaleźć proste pokrowce w kształcie drewnianych kulek, jak i również zaawansowane modele z elektronicznym sterowaniem.

Podgrzewane pokrowce

Nowością na rynku są również podgrzewane pokrowce na fotele samochodowe, które doskonale sprawdzą się przede wszystkim w sezonie zimowym. Pokrowce tego typu znacząco poprawiają komfort jazdy, dlatego też warto poważnie zastanowić się nad ich zakupem. W dzisiejszych czasach praktycznie każde nowe auto ma podgrzewane siedzenie. Dzięki pokrowcom na fotele samochodowe każdy kierowca może niewielkim kosztem zdobyć taką funkcjonalność. Pamiętać należy jedynie o tym, aby zawsze stawiać na bezpieczne pokrowce, które mają stosowne certyfikaty.