Nic nie sprawia facetowi takiej radości, jak kupienie nowego samochodu. Mężczyźni to gadżeciarze, którzy bardzo często są zakochani po uszy w motoryzacji. Zakup nowego modelu, prosto z salonu napawa ich dumą i przeogromnym szczęściem. Niestety, bardzo często te pozytywne uczucia przeplatają się ze strachem. Panowie obawiają się, że ktoś może skraść ich nowe cacko.

Jak ochronić auto przez potencjalną kradzieżą?

Sposobów na ochronę auta jest naprawdę sporo. Niestety, z większością z nich rabusie doskonale sobie radzą. Są w stanie na przykład wyłączyć alarm, zanim na dobre on się rozdzwoni, czy przekierować fale radiowe tak aby otworzyć dany model. Z pomocą przyjść tu może pudełko antykradzieżowe na kluczyki.

Wszystkie nowsze modele aut nie są już otwierane przez standardowe kluczyki. Zazwyczaj są one zamykane specjalnym systemem. Pudełko na kluczyki keyless zabezpiecza przed wydostawaniem się fal radiowych na zewnętrz, tym samym uniemożliwia rabusiom przechwycenie ich.

Czy etui keyless jest kosztowne?

Cena jaką należy zapłacić za pudełko antykradzieżowe na kluczyki może być różna. Jeśli dane etui wykonane jest z naturalnej skóry zwierzęcej, wówczas jest ono znacznie droższe. Z kolei taki model jest w stanie wytrzymać dłużej w nienaruszonym stanie.

Czasem warto zainwestować nieco więcej, aby dany produkt służył nam przez długie lata. Pudełko na kluczyki keyless wykonane ze skóry może kosztować nawet kilkaset złotych. To dobry pomysł na upominek dla ukochanego, brata, taty czy dziadka.