Kraków to miasto, w którym naprawdę dużo się dzieje. Jakiś czas temu otwarto tam Motopark Kraków, który powstał po to, by łączyć ludzi zainteresowanych sportami motorowymi. To miejsce jest ośrodkiem szkoleniowym, dedykowanym dla tych osób, które chcą szkolić swoją technikę jazdy i rozwijać się jako kierowcy.

Motopark Kraków

tor wyścigowy kraków

Obiekt Motopark Kraków jest położony na obrzeżach miasta sprawdzisz go z Autonator. To nowoczesny tor dedykowany dla celów szkoleniowych po to, by doskonalić technikę jazdy i uczyć się bezpiecznego manewrowania maszyną. To miejsce, w którym miłośnicy motorów mogą oddać się przyjemności jazdy pod okiem profesjonalistów, którzy mają na celu między innymi również wyłowienie prawdziwych talentów i perełek. Temu będą służyły chociażby wolne lekcje, podczas których za darmo będzie można skorzystać z toru i opieki.

Jazda po torze Motopark Kraków

Tor w obiekcie Motopark Kraków został przygotowany z dbałością o detale i szczegóły, dlatego perfekcyjnie nadaje się jako ośrodek szkoleniowy oraz miejsce, w którym w przyszłości planowane są różnego rodzaju zawody motorowe i eventy. Tor ma zróżnicowany przebieg i prostsze i trudniejsze fragmenty, co daje możliwość szkolenia techniki jazdy i doświadczenia prawdziwej adrenaliny. Warto zobaczyć ten obiekt na własne oczy i przekonać się, jak świetnie został wykonany i zaprojektowany. Wszystko to z inicjatywy jednego ze znanych sportowców, który dawniej uprawiał sporty motorowe.